E E S T I

JAHT SAAREMAAL

Jahi võimalustest lindudele ja ulukitele SaaremaalJurna Turismitalu Saaremaal, koostöös kohalike jahisektsioonidega on juba palju aastaid aastat võõrustanud jahimehi Itaaliast, Austriast, Soomest, Norrast Saksamaalt, Rootsist Taanist jm.

Peamiseks objektiks, keda Saaremaale jahtima tullakse, on punahirv ja põder, Samuti on väga populaarne linnujaht (hani,part), mis kestab 20.augustist kuni 30.novembrini. Hanejaht sisemaal toimub hommukul ja õhtul, jaht rannikul võib toimuda kogu päeva ulatuses. Lastud linnud jäävad jahimehele.

Jahipidamise ajad, ulukijaht: 
Metskits-sokk  1.06 - 30.09 
Metskits, tall  1.09 - 30.11 
Põder  15.09-15.12 
Punahirv  1.09 - 31.01 


Jahipidamise ajad, linnujaht :
Pardijaht       20.08 - 30.11 
Hanejaht 10.09 - 30.11

Soovitavaks paketi pikkuseks loeme neljapäevast pühapäevani, seega 2 jahipäeva, millest reede on linnu- või tornijaht ja laupäeval ajujaht. Jahi pikkuse osas on võimalikud kõik variandid ja need eeldavad eraldi kokkuleppeid

Minimum 4, maksimum 16 jahimeest
Võimalik tellida ekstra minibuss Tallinn - Saaremaa - Tallinn

Vajalikud dokumendid.

Jahile tulijad peavad saatma jahikorraldajale hiljemalt 15 päeva enne jahi algust koopiad jahitunnistusest ja suuruluki laskmise loast.
e-mailile:See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Iga jahimees peab tulema jahile oma relva /relvadega !Vajadusel võime korraldada minibussi transpordi Tallinn-Kuressaare-Tallinn vastavalt teie soovile.
Loodame heale koostööle ja meeldivatele elamustele.

Parimate soovidega,
Airi & Mati Tarvis Jurna Turismitalust Saaremaal
Tel. +372-4521919
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.